Nowy dyrektor szkoły w Międzyborzu
Urząd Miasta i Gminy poinformował:
” Z przyjemnością informujemy, że w wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego kandydatem na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jerzego Badury w Międzyborzu została wyłoniona Pani Iwona Strzelecka. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów, satysfakcji oraz pomyślności w realizacji nowych obowiązków”
zr:

